léčebná masáž
relaxovat. omladit. obnovit.
pouze po domluvě

O nás


Účinná léčebná masáž v
krásně navrženém prostoru.

Masážní terapie Mléčná a medová se narodila v roce 2012. Původně v naší náhradní místnosti doma, obvykle v Praze, schovaná ulička.

Naším konceptem bylo vytvořit moderní, městskou masáž. Zaměřeno na léčebnou masáž profesionálních a kvalifikovaných terapeutů. Ale v uvažovaném prostředí. Místo k odpočinku a uzdravení daleko od rušného stresu města.


Uklidňující smysly.
Obnovení rovnováhy.

Masážní léčba mléka a medu.  Léčebna 4.
Léčebné, relaxační nebo těhotenské masáže.

Specializujeme se na masáže: léčení,
relaxaci a těhotenství.

Minimalistický inspirovaný design interiéru.
Čtení klienta na recepci v Mléčná a medová Remedial Massage Prague.
Uvolněte se, posaďte se.

Upevnění bolesti a bolesti.
V Praze.

Původní koncept Mléčná a medová zůstává stejný. Pomáhat lidem snižovat bolesti svalů (chronické nebo akutní) a uvolnit se z každodenního stresu v uklidňujícím prostředí. Někde se můžete cítit pohodlně, téměř jako doma daleko od domova.

Zážitek m & h je navržen tak, aby měl uklidňující účinek od okamžiku, kdy dorazíte. Vše inspirováno skandinávskou a kalifornskou estetikou designu. Od krásných organických čajů po uklidňující hudbu a teplé nadýchané ručníky. Povrch přírodního kamene, dubové podlahy a čisté bílé stěny. Měkké povlečení a detailní, jemné osvětlení. Každé rozhodnutí bylo vzato v úvahu. To je důvod, proč se naši klienti a jejich přátelé neustále vracejí.

Ať už máte sportovní zranění, hektický životní styl, nebo prostě uznáváte, že časový limit je důležitý. Naši zkušení terapeuti naslouchají vašim obavám a doporučí přizpůsobený léčebný plán. Podívejte se na naše možnosti léčby a najděte tu správnou pro vás.


Seznamte se s našimi talentovanými terapeuty.
Profesionální a intuitivní.

Každý z našich terapeutů má svůj jedinečný masážní styl a tok. Všechny jsou kvalifikované, zkušené, profesionální a vřelé s talentem pro léčebnou masáž.

Masáž Caroline_Therapist_Mléčná a medová

Caroline

Caroline opustila stresující kariéru v reklamě na zelenější pastviny, aby se stala terapeutem pro masáže. V roce 2012 vytvořila Mléčná a medová a od té doby se nikdy neohlédla.

Vášnivý pro každého klienta a dosažení svých individuálních cílů. Terapeutická masáž je její věc a miluje získávání výsledků. Ať už se jedná o uvolnění a uvolnění nebo obnovení pohybu a snížení bolesti. Opravdu se stará a věří, že každý potřebuje čas.

Specializuje se na léčebné a relaxační procedury a suchá jehla pro další akutní zranění. Objednejte si s ní masáž .

Caroline je registrovaným poskytovatelem všech hlavních zdravotnických fondů.

Elisa_Therapist_Mléčná a medová Massage

Elisa

Elisa je vřelá, vysoce obratná léčebná masáž. Specializace na léčebné, relaxační, zen shiatsu, těhotenské masáže a postnatální masáže na futon. Na základě Suzanne Yates, masážní techniky.

Velký věřící v přírodní terapie. Věří, že masážní procedury mohou vytvářet silné výsledky a vytvářet pozitivní, zdravou změnu. Zachází s holisticky a snaží se porozumět potřebám klientů, jejich energii, tělu i mysli a získat tak ještě dlouhodobější výsledky.

Vysoce zkušený masážní terapeut, který se kvalifikoval na ACNT v Sydney. Rezervujte si  s ní léčbu ještě dnes.

Elisa je registrovaným poskytovatelem všech hlavních zdravotnických fondů.

Masáž Loren_Therapist_Mléčná a medová

Loren

Loren má talent a vášeň pro všechny věci masáže. Vystudovala Dip. Remedial Massage od SSNT v roce 2015 a rychle se připojil k týmu v Mléčná a medová.

Ve svých procedurách využívá přístup celého těla a řadu klasických a špičkových technik. Tato kombinace pomáhá řešit věci, jako jsou posturální odchylka, vzorce držení a zranění.  Její věc je léčebná masáž .

Zaměření Lorens je vždy pro usnadnění schopnosti těla obnovit funkci a mobilitu.  Rezervujte si s ní léčbu zde.

Loren je registrovaným poskytovatelem všech hlavních zdravotnických fondů.

Elise, Massage Therapist ve společnosti Mléčná a medová Massage

Elise

Elise je kvalifikovaná rehabilitační masážní terapeutka, která absolvovala SSNT v roce 2012.

Pracovala v některých nejlepších hotelích a lázních po Praze. S úžasnou schopností míchat techniky hlubokých tkání a nápravných masáží. Kromě toho je mistrem relaxační  masáže  díky jejím minulým lázeňským zážitkům.

Je si vědoma každodenních stresů, které může mít život na těle. Vždy se zaměřujeme na individuální potřeby klientů a podporujeme důležitou rovnováhu mezi myslí a tělem.  Objednejte si s ní masáž .

Elise je registrovaným poskytovatelem většiny hlavních zdravotnických fondů - s výjimkou HCF a Medibank Private.

Kathy_Therapist_Mléčná a medová Massage

Kathy

Kathy získala dip. Remedial Massage na SSNT a předtím léčený v Endota Spa před vstupem do týmu v Mléčná a medová.

Má jedinečnou schopnost dodávat pevné léčení a zároveň relaxovat. Nabízí každému klientovi plný terapeutický zážitek. Tyto intuitivní dovednosti jsou důvodem, proč se klientky stále znovu vracejí za své ošetření .

V návaznosti na své dovednosti studuje také shiatsu a dabble v nějaké reflexologii.  Rezervujte si léčbu s Kathy zde.

Kathy je registrovaným poskytovatelem všech hlavních zdravotnických fondů.

Lou_Therapist_Mléčná a medová Massage

Louise

Louise je uznávanou léčebnou masážní terapeutkou od roku 2009. S dlouholetými zkušenostmi poskytuje svým klientům vždy nejvyšší úroveň péče a pozornosti.

Lou, trénovaná v těhotenství , lymfodrenáži a onkologické masáži, zaujímá holistický přístup ke zdraví a pohodě. Také se jí daří pomáhat klientům s pozitivní změnou, aby z jejich těl vytěžili maximum. Ať už se jedná o zvýšení pohybu nebo snížení bolesti a bolesti.

Její procedury jsou blažené a krásně kombinují její technické znalosti s denním lázeňským zážitkem.  Rezervujte si s ní léčbu zde.

Louise je registrovaným poskytovatelem všech hlavních zdravotnických fondů.

Renee_Therapist_Mléčná a medová Massage

Renee

Renee je obratná léčebná terapeutka, její předka je pevná, léčivá masáž hlubokých tkání  . V roce 2014 dokončila svoji kvalifikaci v oblasti léčebných masáží a myoterapie na RMIT.

Díky chytrému holistickému přístupu k jejím léčbám přináší klientům příležitost k relaxaci a obnovení těla. Při použití technik, jako je například terapie spouštěcím bodem, snižuje bolest a zvyšuje rozsah pohybu.

Neustále se učí, v současné době studuje Naturopathy na SSNT a přidává k jejímu holistickému přístupu k remediální masáži a celkové pohodě. Objednejte si masáž s Renee zde.

Renee je registrovaným poskytovatelem všech hlavních zdravotnických fondů.

Tanya_Therapist_Milk & Med Massage

Tanya

Tanya je myoterapeutka a léčebná masáž. Má zvláštní zájem pomáhat klientům zvládat jejich bolest. Používání specializovaných technik, jako je suché vpichování a dynamické baňkování spolu s hloubkovou masážou tkáně.

Tanya je také velkým obhájcem sebepojetí a podporuje uvolňování myofasciálních, vzdělává klienty na válcování pěny a nápravná cvičení, která pomáhají zvládat jejich příznaky mezi konzultacemi.

Je nadšená výhodami nápravných cvičení a udržováním zdravého životního stylu mezi léčbami.  Rezervujte si  s ní masáž dnes.

Tanya
je registrovaným poskytovatelem všech hlavních zdravotnických fondů.

Nadine_Therapist_Mléčná a medová Massage

Nadine

Nadine pracovala pro některá z nejlepších luxusních lázní v Praze. S působivými desetiletými zkušenostmi v oboru přináší s sebou bohaté znalosti a denní lázeňské panache.

Vždy věnovat každému klientovi její nerozdělenou pozornost a péči. Léčení Nadiny  jsou intuitivní, pečující a efektivní. Kombinace relaxačních technik s nápravnými výsledky.

Nedávno dokončila Dip. Remedial Massage ve společnosti Vic Uni. Se zvláštním zájmem o těhotenství a postnatální masáž.  Rezervujte si  s ní léčbu ještě dnes.

Nadine je registrovaným poskytovatelem všech hlavních zdravotnických fondů.

Josie_Therapist_Mléčná a medová Massage

Josie

Josie je velmi intuitivní a pečující terapeut, který dokáže přizpůsobit léčbu specifickou pro vaše potřeby.

Stejně jako všichni terapeuti v m & h je Josie plně kvalifikovaným terapeutem pro léčbu masáží. Prosazování svých schopností, ona také studoval Myotherapy, je vášnivý o pohybový aparát, jak to funguje a co je nejdůležitější - jak masážní procedury může snížit bolest pro klienty.

Nabídka suchého vpichování pro akutnější podmínky. Ona také nabízí nápravné těhotenství na stole a futon.  Rezervujte si  s ní masáž dnes.

Josie je registrovaným poskytovatelem všech hlavních zdravotnických fondů.